Ape mus

Mūsų įmonė, UAB "Verslo vizija" nuo 2008 metų siūlo savo klientams nestandartinius ir taupius šildymo sprendimus. Specializuojamės elektrinių infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų projektavimu, pardavimų ir montavimu.

Per visą darbo laikotarpį išbandėme daugybę įvairių gamintojų infraraudonųjų spindulių šildytuvų. Atsirinkome tik kokybiškiausius, patikimiausius, moderniausius, su geriausiomis šildymo charakteristikomis, kuriuos dabar ir siūlome savo klientams.

Sukauptos žinios, įgyta patirtis ir kompetencijos užtikrina, kad visada teisingai atliksime bet kokio sudėtingumo projektą, teisingai parinksime infraraudonųjų spindulių šildytuvus. Parinksime optimaliausią valdymo sistemą, kuri ne tik leis patogiai valdyti temperatūrinį režimą patalpose, bet ir suteiks galimybių maksimaliai taupyti šildymo išlaidas.

Siūlome šildymo problemų protingus sprendimus ne tik privačiam sektoriui, bet ir komercinėm patalpom, pramonei, salėms, muziejams bei bažnyčioms.

Klientui pageidaujant visada operatyviai atvykstame į objektą, įvertiname šildymo problemą vietoje, pasiūlome sprendimą bei greitai ir kokybiškai sumontuojame įrangą.